Oferta

Świadczymy kompleksowe usługi związane z kreacją wizerunku w Internecie. Jeśli szukasz profesjonalnych rozwiązań trafiłeś pod właściwy adres. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu zaistniejesz w globalnej sieci i zdobędziesz nowych klientów.

Kompleksowe usługi w zakresie pozycjonowania:
» dobór słów kluczowych,
» optymalizacja stron pod kątem pozycjonowania,
» stały monitoring pozycji najczęściej wyszukiwanych fraz,
» statystyki serwisu pod kątem long tail,
» właściwie nie musisz nic z tego rozumieć; wystarczy, że my wiemy, jak to zrobić i o co w tym wszystkim chodzi.

Od naszych Klientów nie oczekujemy zrozumienia tego, czym się zajmujemy i wyrozumiałości dla naszych błędów. Błędów staramy się nie popełniać, a zrozumieć sztukę pozycjonowania nie jest łatwo. Wystarczy nam błysk uznania w oku zadowolonego klienta i wyraz satysfakcji na jego twarzy, gdy zobaczy swoją firmę wśród pierwszych pięciu wyników wyszukiwania.

Social Media

Tworzymy oraz prowadzimy konta na serwisie społecznościowym Facebook. Pozyskamy dla Ciebie również każdą ilość fanów, czyli tzw kliknięć "lubie to" na fanpagu. Dzięki nam, Twój produkt trafi do większego grona odbiorców.

Abonament na katalogowanie strony www

Oferta obejmuje systematyczne i rozsądne katalogowanie, bez ryzyka zbyt gwałtownego przyrostu liczby linków, wiążącego się często ze zbanowaniem strony przez boty wyszukiwarek.
Możliwość zdobycia nowych segmentów rynku i dotarcia do kolejnych grup klientów.
Do wyboru
90-dniowy abonament na katalogowanie stron www za 450 zł
180-dniowy abonament na katalogowanie stron www za 900 zł
360-dniowy abonament na katalogowanie stron www za 1800 zł

Oferta obejmuje napisanie tekstów przez doświadczonego copywritera oraz zamieszczenie wpisów w katalogach stron (także w SEO katalogach) i presell pages (m.in. Media Wiki, SEO katalog, WordPress). W każdym wpisie zamieszczony jest przynajmniej 1 link do strony klienta. Dzienna liczba publikacji to 5–8 wpisów. W ofercie tej gratisowo pingujemy każdy wpis.

Pingowanie strony www

Jeżeli katalogujesz swoją stronę www, to pamiętaj, żeby Twoje wpisy były zawsze pingowane.
Wpis, który nie jest pingowany jest zupełnie bezwartościowy!
CENA PROMOCYJNA - 4zł / 1 ping - max 1000 adresów url.

Roczne pozycjonowanie strony www

Dotrzyj do nowych klientów i zwiększ zainteresowanie swoją ofertą! Do wyboru :
roczne pozycjonowanie strony na 2 frazy za 250 zł
roczne pozycjonowanie strony na 4 frazy za 1000 zł
roczne pozycjonowanie strony na 6 fraz za 1500 zł

Oferta skierowana do klientów końcowych, nie zaś do agencji reklamowych czy innych firm pozycjonerskich.
Oferta nie dotyczy stron zbudowanych w całości w technologii flash lub nie spełniających warunków SEO czyli posiada swoją kopie, ukryty tekst lub łamiących inne zasady SEO.

Reklama bannerowa

Oferujemy rownież miejsca bannerowe w kilku naszych serwisach. Jeśli jesteś zainteresowany reklamą bannerową skontaktuj się z nami!

Cennik

Szczegółowej wyceny nie będziemy w stanie przygotować, jeśli nie będziemy mieli pełnych danych, dotyczących wszystkich składników zlecenia. Kwotę możemy podać dopiero po bliższym zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami. I zawsze będzie to wycena indywidualna i dostosowana do potrzeb, oczekiwań i... możliwości naszych Klientów. Obecnie przygotowaliśmy promocję, gdzie cena dla wszystkich wynosi 50 zł ( na 2 wybrane słowa kluczowe )